REGULAMIN

Ważne informacje:

 

 • Obowiązuje bezzwrotna zaliczka na pierwszą wizytę w kwocie 100zł (do tygodnia przed planowanym terminem wizyty), można przełożyć termin pierwszej wizyty najpóźniej dwie doby przed planowanym terminem, odwołanie wizyty/przełożenie wizyty w czasie krótszym niż 48godzin przed planowaną wizytą skutkuje brakiem zwrotu zaliczki i naliczaniem opłat od początku.

 • Za kolejne wizyty 30minut nie ma zaliczek.

 • Jeśli ktoś nie odwoła wizyty kolejnej 48godzin przed planowanym terminem to aby móc zarezerwować kolejny termin zobowiązuje się do uregulowania opłaty za tę wizytę.

 • Odwoływanie wizyty z opłaconym pakietem dwie doby przed ustalonym terminem powoduje że opłacona wizyta przepada.

 • Jeśli dietetyk odwoła/przełoży zaplanowaną wizytę w czasie krótszym niż 48godzin przed planowanym terminem to jest zobowiązany zrobić tę przełożoną wizytę gratis (wizyta nie obejmuje gratisowego przygotowywania jadłospisów i planów).

 • Dietetyczne programy/zalecenia/jadłospisy/rozkłady składników odżywczych przygotowywane są po dokonaniu wpłaty osobiście lub na konto.

 • Przygotowanie indywidualnych materiałów dla Klienta jest bardzo czasochłonne, dlatego minimalny czas realizacji to minimum tydzień czasu. Czas realizacji może ulegać wydłużeniu w sytuacji natłoku zleceń, okresów świątecznych, wypoczynkowych lub też chorobowych.

 • Terminy które nie zostaną zrealizowane w czasie przeznaczonym na dany program przepadają.

 • Rezerwacje kilku terminów z wyprzedzeniem (oprócz pierwszej) realizowane są tylko w przypadku osób, które zapłacą z góry.

 • W dzisiejszym czasie mnogość komunikatorów powoduje ze w zawodzie takim jak nasz wiadomości i rozmów poza wizytami jest ogrom - rozumiemy to że są takie czasy i jesteśmy dostępne na komunikatorach ale równocześnie bardzo prośmy o załatwianie spraw związanych z pytaniami oraz rozwiązywaniem problemów które trwają od dłuższego czasu w dniach roboczych a nie w czasie świąt czy naszych zapowiadanych urlopów.

 • Jeśli Klient uczestniczył w wizytach stacjonarnych i zostaje zablokowany np. przez kwarantannę to wizyty automatycznie realizujemy w trybie online.

 

Nr konta bankowego: 

42 1050 1562 1000 0091 3183 3353   ing Bank Śląski S.A. *

Regon: 180920347

Nip: 8132865847

Nazwa i adres:

PRINCIPATUS PORADNIA ZYWIENIOWA

BEATA SWISTARA

KOCHANOWSKIEGO 13

35-201

RZESZOW

* w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko oraz datę i godzinę wizyty

 

Nasi dietetycy

Beata Świstara

Beata Świstara

Witam Cię bardzo serdecznie. Jestem psychodietetykiem, dyplomowanym dietetykiem, autorką książek, chemikiem, certyfikowanym keto – coachem, licencjonowanym opiekunem metody metabolic balance®. Ukończyłam Certyfikowaną Akademię Psychobiologii u dr n.med. Marzanny Radziszewskiej (jestem konsultantką psychobiologii), studia podyplomowe z dietetyki i planowania żywienia, studia podyplomowe z psychodietetyki, studium dietetyki oraz studium pedagogiczne. Obecnie studiuję psychologię oraz szkolę się w nurcie terapii transpersonalnej.

więcej
Patrycja Marszałek

Patrycja Marszałek

Zawodowo jestem Dietetykiem klinicznym i sportowym w Poradni Żywieniowej Principatus, ratownikiem i instruktorem pływania na pływalni, od lutego 2017  - semestru letniego prowadzę wykłady z zakresu dietetyki na PWSZcie w Krośnie.

więcej