- Często zadawne pytania

1. Jak przygotować się do wizyty?

Na pierwszą wizytę należy przynieść przygotowany dzienniczek żywieniowy. Należy w nim wypisać wszystko to, co się jadło i piło od przebudzenia do położenia się spać łącznie z godzinami, oraz z czasem wypróżnienia. Ważne jest to, by notować również to co się podjadało. Owoc, czy herbata z cukrem, czy kawa z mlekiem też jest posiłkiem, dlatego należy to uwzględnić. Pacjent/ Klient będzie proszony o rozebranie się do bielizny, nie smarowanie stóp oraz rąk kremem od spodu oraz o zdjęcie kolczyków oraz innych ozdób. Jeśli Pacjent ma badania (do 6 miesięcy wstecz) to dobrze przynieść ksero.

2. Jak wyglądają kolejne wizyty?

Zawsze jest ważenie i analiza wyników. Analiza dzienniczka żywieniowego, problemów które się pojawiły, ustalanie celu do kolejnej wizyty, ustalanie planu dizałań do następnej wizyty. Skupiamy się tutaj na tych obszarach realizacji diety i zmiany nawyków, które są potrzebne.

3. Co dostaję po perwszej wizycie?

Indywidualny rozkład składników odżywczych , listę produktów dozwolonych oraz zabronionych, jadłospis szczegółowy na 7 dni, listę zakupów, listę produktów dozwolonych i zabronionych oraz wydruk analizy składu ciała z INBODY 770.

4. Czy opieka mailowa/telefoniczna/ fb jest w cenie?

Klika krótkich pytań tak. Natomiast na rozwizywanie poważnych problemów czy rozległych tematów zaraszamy na wizytę.

5. Jak często odbywają się wizyty kontrolne na redukcji?

Zazwyczaj co dwa tygodnie, chyba że Pacjent życzy sobie inaczej.

6. Czy wykonywać badania przed wizytą?

Nie. Badania zalecamy po dokładnym wywiadzie medycznym, czyli po wizycie. Przed wizytą nie znamy Pacjenta i możemy zlecić tylko badania podstawowe. By nie wysyłać Pacjenta kilka razy do laboratorium, praktykujemy zrobienie badań dopiero po wizycie.

7. Czy pomiar na analizatorze składu ciała jest bezpieczny?

Tak. Pomiar BIA wykorzystuje prąd niskiej częstotliwości i jest bezpieczny dla organizmu.

8. Czy do pomiaru na INBODY 770 muszę się rozebrać do bielizny?

Tak. Każde ubranie odczytane będzie przez wagę jako tłuszcz, dlatego by zwiększyć dokładność wyniku w Principatus zawsze robieramy się do bielizny oraz zdejmujemy biżuterię i inne dodatki ozdabiajce ciało.

9. Jak przygotować się do pomiaru na INBODY770?

Należy nie jeść 2 godziny przed badaniem, dobrze mieć pusty pęcherz oraz być wypróżnionym, nie ćwiczyć tuż przed badaniam i nie brać kąpieli, kobiety podczas okresu nie powiny wykonywać pomiaru. Ze względów czysto organizacyjnych nie przesuwamy wizyty w przypadku pojawienia się miesiączki, tylko bierzemy ten fakt pod uwagę podczas interpretacji wyniku.

10. Czy plany dietetyczne drukowane są na pierwszym spotkaniu?

Nie. Każdy plan przygotowywany jest indywidualnie. Nie ma możliwości by indywidualny jadłospis przygotować na wizycie. Do około tygodnia czasu dosyłany jest na podany adres e-mail indywidualny rozkłąd składników odżywczych Principatus a do dwóch tygodni jadłospis 7 dni. W okresach intensywnego ruchu termin może on ulegać drobnym odchyleniom.

11. Czy mozliwa jest konsultacja online czy telefoniczna?

Tak. Jest to możliwe.

12. W jaki sposób można się rejestrować/ przekłądać terminy?

Telefonicznie. Ze względu na ogromną liczbę komunikatorów najlepiej dzwonić. Można zapisywać się przez facebook czy mail jednak tu istnieje ryzyko przeoczenia wiadomości dlatego prosimy by dzwonić do nas pod nr 730940091

13. Jak długo trwa spotkanie?

Pierwsza wizyta zazwyczaj trwa około 90 minut, a każda kolejna około 30 - 60 minut. Zawsze warto przyjeżdzać z odrobiną rezerwy czasowej, ponieważ choć staramy się nie mieć opóźnień to nigdy nie wiemy z jakim problemem Pacjent przyjedzie lub czy nie spóźni się trochę z przyczyn od niego niezależynch.

14. Czy Poradnia ma parkingi?

Tak. Jest bardzo dużo miejsca parkingowego i o każdej porze Klient znajdzie miejsce dla siebie bez straty dodatowego czasu.