CENNIK DLA USŁUG INDYWIDUALNYCH ONLINE I STACJONARNYCH:


I. Zawsze na początku współpracy odbywa się pierwsza wstępna (wprowadzająca/zapoznawcza) wizyta.

 

Koszt to 200zł. Czas pierwszej wizyty to około 90minut. Wizyta obejmuje:

 • pomiar na analizatorze INBODY 770 - najbardziej precyzyjny sprzęt w kraju (tylko na wizytach stacjonarnych);
 • omówienie wyniku;

 • wywiad żywieniowy;

 • analiza dzienniczka żywieniowego;

 • zalecenie wykonania ewentualnych badań krwi na podstawie wywiadu medycznego i żywieniowego;

 • rozpisanie proponowanych składów na kartce (ogólnie bez szczegółowych wyliczeń), godzin posiłków, co, dlaczego i kiedy jeść (wszystko wymienione);

 • zaproponowanie i omówienie zaleceń;

 • wybór dalszego prowadzenia (dietetyczne lub psychodietetyczne lub w nurcie terapii transpersonalnej lub mieszane - pracujemy holistycznie i często mieszamy różne narzędzia pracy aby osiągnąć większą skuteczność).

 

II. Po pierwszej wizycie Klient może kontynuować współpracę wybierając odpowiednie dla Niego rozwiązania.

 

 1. Każda kolejna wizyta:

a) czas około 30minut to 100zł (tylko dietetyczne) *;

b) czas około 60minut to 180zł (dietetyczne i psychodietetyczne) *;

c) sesje psychodietetyczne w nurcie terapii transpersonalnej trwają ok 60 minut i koszt to 250.


*  Wizyty dietetyczne to skupianie się na wskazówkach dotyczących tego co, kiedy i jak jeść (stacjonarne obejmują jeszcze ważenie na wadze INBODY770, na wizytach online Klient waży się sam).

*  Wizyty psychodietetyczne obejmują pracę z nawykami, przekonaniami, emocjami, stereotypami, paradygmatami itd. 

 

2. Pakiet 5 kolejnych, godzinnych wizyt do wykorzystania przez trzy miesiące - 800zł. Po trzech miesiącach pakiet wygasa.


3. Jadłospis indywidualny lub rozkład indywidualny:

 • przygotowywane są po odbyciu pierwszej wizyty;
 • cena jadłospisu indywidualnego 7dni to 170zł (zawiera on: dokładne przepisy, gramatury, listę produktów, wartość kcal);
 • cena indywidualnego rozkładu składników odżywczych to 170zł (rozpisane produkty z gramaturami, porami posiłków, kcal, listą produktów ograniczonych i dozwolonych, zaleceniami.

   

Uwaga: cena dopisania miar domowych (czyli dopisanie do gramatury określenia: łyżka, szklanka, plasterek, gałka itd..) to 15zł/ 1 dzień diety a 50zł za wypisanie ich w rozkładzie indywidualnych składników odżywczych.

 

4. Metoda żywienia i odchudzania potwierdzona medycznie metabolic balance® * - 3 warianty:

a) BASIC - plan + 4 godziny opieki w planie - 2200zł

b) STANDARD - plan + 6 godzin opieki w planie - 2700zł

c) PREMIUM - plan + 10 godzin opieki w planie - 3500zł

* Do wykonania planu metabolic balance® niezbędne jest wykonanie pakietu badań z krwi w laboratorium - jest to dodatkowy koszt dla Klienta (koszt to od około 250 do około 400zł w zależności od laboratorium).

 

5. Sam pomiar na analizatorze INBODY 770 bez wizyty, bez prowadzenia: jednorazowy koszt 120zł – pomiar analizatorem (rezerwacja czasu na wykonanie pomiaru to 30minut).

 

6. Metoda schodkowa* (autorem tej metody jest Beata Świstara) - to holistyczna metoda odchudzania przez uświadamianie: koszt 2500zł, rozpisany program + łącznie 5 godzin opieki dietetycznej oraz pracy psychodietetycznej + książka PDF: „Twój osobisty dziennik trwałego sukcesu w odchudzaniu” cz 1 *.

* Czas trwania programu to 4 miesiące.

* Do przygotowania programu konieczne będzie wykonanie badań krwi w laboratorium (badania są w cenie programu jeśli Klient wykona je w laboratorium wskazanym przez dietetyka prowadzącego).

 

 

 

 

 

 

Nasi dietetycy

Beata Świstara

Beata Świstara

Witam Cię bardzo serdecznie. Jestem psychodietetykiem, dyplomowanym dietetykiem, autorką książek, chemikiem, certyfikowanym keto – coachem, licencjonowanym opiekunem metody metabolic balance®. Ukończyłam Certyfikowaną Akademię Psychobiologii u dr n.med. Marzanny Radziszewskiej (jestem konsultantką psychobiologii), studia podyplomowe z dietetyki i planowania żywienia, studia podyplomowe z psychodietetyki, studium dietetyki oraz studium pedagogiczne. Obecnie studiuję psychologię oraz szkolę się w nurcie terapii transpersonalnej.

więcej
Patrycja Marszałek

Patrycja Marszałek

Zawodowo jestem Dietetykiem klinicznym i sportowym w Poradni Żywieniowej Principatus, ratownikiem i instruktorem pływania na pływalni, od lutego 2017  - semestru letniego prowadzę wykłady z zakresu dietetyki na PWSZcie w Krośnie.

więcej