Dlaczego odchudzanie akurat z Poradnią PRINCIPATUS?

 1. Jesteśmy dla Ciebie. Nie dla nas. Dla Ciebie. To jest misja Firmy
 2. Do przygotowania Twoich Planów zlecamy Ci wykonanie badań laboratoryjnych i przeprowadzamy bardzo szczegółowy wywiad medyczny i zdrowotny - nie przygotowuemy diet w „korytarzu”
  Nasza Poradnia nie ma, w usłudze wizyt indywidualnych, żadnych „gotowców”. Czyli gotowych do wydruku, na pierwszej wizycie: diet, planów, jadłospisów. U nas, każdy przychodzący na pierwszą wizytę musi mieć przeprowadzony wywiad i dostarczyć badania. Na tej porstawie przygotowujemy Tobie indywidualny program. Owszem, mamy w usłudze cyfrowe produkty, jednak tworymy je po to by spełnić oczekiwania Klienta, który ma już wiedzę, potrafi sam wybrać to co będzie dla niego dobre. Dla nas jadłospisy to wena a nie rdzeń zdrowej wagi. Dlatego, jeśli jesteś pierwszy raz na naszej stronie, to wysoce zalecamy Ci wcześniejszą konsultację z Twoim Specjalistą nawet w przypadku chęci zakupu jedynie gotowej weny posiłków – czyli zestawu jadłospisów. Jesteśmy dla Ciebie, jednak w trosce o Twoje zdrowie, zawszezalecamy byś najpierw zdobył wiedzę przynajmniej na konsultacji. W przypadku wizyt indywidualnych zawsze dostajesz indywidualnie opracowaną rozpiskę. 
 3. Wdrażamy metody redukcyjne mające medyczne uzasadnienie
  Nasze metody są wyjątkowe, ale też skuteczne i medycznie uzasadnione. Nie posiadją ich żadne inne poradnie na Podkarpaciu: metoda schodkowa, metoda metabolic balance®, Principatus – zdrowy keto program. Metoda schodkowa jest autorską metodą mgr inż. Beaty Świstara.
 4. Prowadzimy Cię holistycznie Ustalając
  Twój plan, zwracamy uwagę na pracę całego Twojego organizmu, na wszystkie aspekty fizyczne i psychiczne. Nie odzielamy tego. Nie uznajemy brania pod uwagę tylko Twojego teoretycznego zapotrzebowania kalorycznego, podczas gdy masz problemy hormonalne. Nie patrzymy ślepo na zwiększanie ruchu w Twojej redukcji, gdy nie możesz się wypać itd.. Ważne jest dla nas to, by w ustaleniu Twojej diety zwrócić uwagę na wszystkie symptomy jakie tylko możesz mieć. 
 5. Kładziemy szczególnynacisk na dopilnowanie procesu chudnięcia w kroku trzecim
 6. Mamy najbardziej precyzyjny sprzęt pomiarowy na Podkarpaciu INBODY770
 7. Wiedza i doświadczenie
 8. List:

Witam Cię bardzo serdecznie:).

Zacznę od cytatu. Dan Lok powiedział kiedyś: „ Jeśli czymś nie żyjesz, to nie wiesz tego”. Zgadzam się z tym. W prowadzeniu Pacjentów w odchudzaniu jest tak samo. Jeśli czegoś sam nie przerobiłeś, jeśli sam czegoś nie stosujesz, jeśli sam tego nie doświadczyłeś - to nie wiesz tego, nie wiesz jak to jest.

Zadam teraz pytanie: „Jak ktoś, kto nie ma doświadczenia, do tego nigdy w życiu nie odchudzał z powodzeniem sam siebie i innych, może z gąszcza ogromu teoretycznych modeli redukcji stwierdzić czy coś skutkuje czy nie?” Zadam kolejne pytanie: „Kim jest osoba, do której idziesz po pomoc? Od kogo się uczyła, jakie ma ona lub jej nauczyciel sukcesy w tym co Ty chcesz osiągnąć?” To nas różni. Doświadczenie i umiejętność weryfikacji wiedzy, odrzucanie fałszu i nieprawdy, wiedza i ukierunkowanie tylko na cele Klienta: zdrowei i prawidłowa waga bez jojo.

Nazywam się Beata Świstara. Jako dietetyk, pracowałam już 12 lat, po 5 (czasem 6) dni w tygodniu do 2018roku, spędzając po około 12 godzin dziennie na samych wizytach. Od 2019roku prację trochę mniej na wizytach, ponieważ mam małe dziecko oraz przygotowuję dla Was wiele nowych atrakcyjnych ofert. Teraz mam świetny Zespół –  cudowne Dietetyczki, które mają wsparcie w mojej osobie i dzięki temu możemy bardziej służyć Tobie pomocą.

Przerobiłam mnóstwo sposobów i metod odchudzania i widziałam wyniki lub ich brak osobiście. Jestem praktykiem, nie przekonują mnie opinie. Muszę widzieć i wierzyć w to, że służę profesjonalną i pewną wiedzą która Tobie pomoże. Jestem nieczuła na tzw.: „ściemy” dotyczące redukcji oraz wielu chorób. Widzę co działa a co jest bzdurą. Interesuje mnie tylko prawda i uczciwe podejście do problemu Pacjenta. W Firmie mamy tylko prawdziwe rozwiązania i nie znajdziesz tutaj marketingowych nieuczciwych sztuczek. Jeśli coś okazywało się kłamstwem to usuwałam to z oferty.

Przeprowadziłam setki a właściwie to tysiące wywiadów i obserwowałam procesy redukcji i jo-jo Pacjentów/Klientów przez wiele lat. Potrafię wyselekcjonować zalewającą nas dietetyczną wiedzę i szybko odrzucić nieuczciwość a zainteresować się prawdziwą wiedzą. To daje mi możliwość świadczenia Tobie usług na najwyższym poziomie w trosce o Twoje zdrowie. Dietetyczki Principatus mają mnie w bezpośrednim kontakcie zawsze, gdy mniepotrzebują. Razem tworymy zespół. To, że tyle lat się uczę i mogę szybko zweryfikować wiedzę z moim doświadczeniem daje Ci pewność że wiemy co robimy. Dziewczyny również nie próżnują.

Zauważyłam, że wiele z osób, które prowadzi swoich Pacjentów powtarzaja to co narzuci moda. Nie weryfikują wiedzy, nie selekcjonują. Ja w Principarus wprowadzam zasadę myślenia sprawdzania czy to jest logiczne a nie odtwarzania nowości dietycznych. Niektórzy znowu stosują metody redukcyjne, które nie są prawdziwą pracą u podstaw w redukcji. „Zaklepują” objawy. My pracujemy u podstaw. W Principatus nie tworzymy iluzji odchudzania. Tu w 100% rozprawiamy się z przyczynami i robmy wszystko w Cię odchudzić a nie odchudzać.

Kiedyś zwolniłam się z pracy, ponieważ to co tam było propagowane nie było spójne doświadczeniem jakie tam zdobyłam i odbieraną przeze mnie rzeczywistością. Nie mogłam mówić Pacjentowi czegoś w co nie wierzyłam. A nie wierzyłam, bo widziałam to po wynikach Pacjentów. Z kolejnej propozycji pracy zrezygnowałam, ponieważ nie chciałam być zamknięta znowu w określonym systemie, według którego sama się nie odżywiałam bo mi to nie służyło. Wyszłam z założenia, że jeśli mi to nie służy to pewnie wielu innym osobom, które również nie mogą schudnąć (tak miałam problemy z wagą). A ja nie mogę uczyć czegoś w co nie wierzę i czego sama nie praktykuję.

Firmę założyłam po to, by móc w 100% prowadzić Pacjenta zgodnie z prawdą. By być dla Klienta a nie dla systemu z któym nie utożsamiałam się. Chciałam tak dobrać i stworzyć ofertę Firmy, by dawała najskuteczniejsze rozwiązania Pacjentowi. Chciałam stworzyć taki Zespół w Principatus, który będzie spójny z moją wizją i Jego celem będzie służenie dobru Pacjenta. Nie znoszę manipulacji i nieprawdy. Dlatego powstał Principatus (z Łaciny: sposób postępowania). Tu mogę w 100% reagować tak jak trzeba a nie tak jak nakazuje mi system, który jak życie pokazuje zmienia się jak tylko smieni się osoba sterująca całym mechanizmem. Dla Principatus liczy się Klient.

Życzę Ci zamych zdrowych wyborów, Beata Świstara, właściciel Principatus

Nasi dietetycy

Beata Świstara

Beata Świstara

Witam Cię bardzo serdecznie. Jestem psychodietetykiem, dyplomowanym dietetykiem, autorką książek, chemikiem, certyfikowanym keto – coachem, licencjonowanym opiekunem metody metabolic balance®. Ukończyłam Certyfikowaną Akademię Psychobiologii u dr n.med. Marzanny Radziszewskiej (jestem konsultantką psychobiologii), studia podyplomowe z dietetyki i planowania żywienia, studia podyplomowe z psychodietetyki, studium dietetyki oraz studium pedagogiczne. Obecnie studiuję psychologię oraz szkolę się w nurcie terapii transpersonalnej.

więcej
Patrycja Marszałek

Patrycja Marszałek

Zawodowo jestem Dietetykiem klinicznym i sportowym w Poradni Żywieniowej Principatus, ratownikiem i instruktorem pływania na pływalni, od lutego 2017  - semestru letniego prowadzę wykłady z zakresu dietetyki na PWSZcie w Krośnie.

więcej