Naszą misją jest nauczyć Cię jak jeść mądrze, zdrowo i praktycznie.

Chcemy byś zdobył od nas wiedzę, zrozumiał ją i zastosował. Pracujemy bardzo holistycznie, czyli bierzemy pod uwagę Twój umysł oraz całe Twoje ciało. Jesteśmy od tego, by prowadzić Cię w tym procesie. Chcemy, byś żył jak najdłużej w zdrowiu i z prawidłową masą ciała bez jo-jo.

Wierzymy, że najpierw musisz pracować nad poprawą swojego zdrowia i trybu życia, bo to efekty tej pracy dadzą Ci trwały spadek masy ciała.

Celem Principatus jesteś Ty i Twoje zdrowie. Specjalizujemy się w skutecznym odchudzaniu, jednak nie chodzi tylko o to, byś schudł i wyglądał dobrze. Chodzi o to byś:

 Jeżeli nie zadbasz o swój sposób odżywiania (o to co jesz, kiedy jesz, o to z czego się budujesz) i myślenia o jedzeniu, to możliwe że będziesz wiecznie leczyć symptomy wielu schorzeń bez wyleczenia. Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak ogromne znaczenie i wpływ na Twoje życie ma to czym się karmisz. My chcemy Ci pomóc zmienić Twoje myślenie oraz jedzenie.

 Nazwa Firmy jest spójna z naszą misją, ponieważ Principatus to sposób postępowania, zbiór określonych i najważniejszych i prawdziwych zasad. Zapraszamy Cię do oglądnięcia filmiku:

Nasi dietetycy

Beata Świstara

Beata Świstara

Witam Cię bardzo serdecznie. Jestem psychodietetykiem, dyplomowanym dietetykiem, autorką książek, chemikiem, certyfikowanym keto – coachem, licencjonowanym opiekunem metody metabolic balance®. Ukończyłam Certyfikowaną Akademię Psychobiologii u dr n.med. Marzanny Radziszewskiej (jestem konsultantką psychobiologii), studia podyplomowe z dietetyki i planowania żywienia, studia podyplomowe z psychodietetyki, studium dietetyki oraz studium pedagogiczne. Obecnie studiuję psychologię oraz szkolę się w nurcie terapii transpersonalnej.

więcej
Patrycja Marszałek

Patrycja Marszałek

Zawodowo jestem Dietetykiem klinicznym i sportowym w Poradni Żywieniowej Principatus, ratownikiem i instruktorem pływania na pływalni, od lutego 2017  - semestru letniego prowadzę wykłady z zakresu dietetyki na PWSZcie w Krośnie.

więcej