Naszą misją jest nauczyć Cię jak jeść mądrze, zdrowo i praktycznie.

Chcemy byś zdobył od nas wiedzę, zrozumiał ją i zastosował. Pracujemy bardzo holistycznie, czyli bierzemy pod uwagę Twój umysł oraz całe Twoje ciało. Jesteśmy od tego, by prowadzić Cię w tym procesie. Chcemy, byś żył jak najdłużej w zdrowiu i z prawidłową masą ciała bez jo-jo.

Wierzymy, że najpierw musisz pracować nad poprawą swojego zdrowia i trybu życia, bo to efekty tej pracy dadzą Ci trwały spadek masy ciała.

Celem Principatus jesteś Ty i Twoje zdrowie. Specjalizujemy się w skutecznym odchudzaniu, jednak nie chodzi tylko o to, byś schudł i wyglądał dobrze. Chodzi o to byś:

 Jeżeli nie zadbasz o swój sposób odżywiania (o to co jesz, kiedy jesz, o to z czego się budujesz) i myślenia o jedzeniu, to możliwe że będziesz wiecznie leczyć symptomy wielu schorzeń bez wyleczenia. Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak ogromne znaczenie i wpływ na Twoje życie ma to czym się karmisz. My chcemy Ci pomóc zmienić Twoje myślenie oraz jedzenie.

 Nazwa Firmy jest spójna z naszą misją, ponieważ Principatus to sposób postępowania, zbiór określonych i najważniejszych i prawdziwych zasad. Zapraszamy Cię do oglądnięcia filmiku:

Nasi dietetycy

Beata Świstara

Beata Świstara

Żywieniem i dietetyką interesuję się od lat. Jako dietetyk pracuję od października 2008 roku, a z metodą metabolic balance® od lutego 2012 roku. Ukończyłam Technologię chemiczną na Politechnice Rzeszowskiej o specjalności: Analiza Chemiczna w Przemyśle i Środowisku, studium o profilu: Specjalista – Dietetyk oraz studia podyplomowe w zakresie: Dietetyki i Planowania Żywienia.

więcej
Patrycja Marszałek

Patrycja Marszałek

Zawodowo jestem Dietetykiem klinicznym i sportowym w Poradni Żywieniowej Principatus, ratownikiem i instruktorem pływania na pływalni, od lutego 2017 semestru letniego prowadzę wykładowca z zakresu dietetyki na PWSZcie w Krośnie.

więcej